Yaşam

Tiyatro grupları 27 Mart için bir araya geldi!

Lüleburgaz Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri çerçevesinde kentteki amatör tiyatro gruplarıyla hazırlık toplantısı düzenledi. Görüşmede, 27 Mart çerçevesinde gerçekleştirilecek tiyatro gösterileri ve benzeri etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Lüleburgaz Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde sanatseverlere unutulmaz bir etkinlik takvimi hazırlamak için çalışmalara başladı. Bu doğrultuda Belediye Hizmet Binası Erol Özgür Toplantı Salonu’nda kentin değerli sanat dinamiklerinden biri olan amatör tiyatro kümeleriyle ortak bir noktaya gelinmiştir. Sosyal Güçlendirme Hizmetleri Müdür Yardımcısı Samet Servet yönetiminde gerçekleştirilen toplantıya tiyatro grubu temsilcilerinin yanı sıra Lüleburgaz Belediyesi rekreasyon uzmanları İsmet Altay Süpürgeci ve Elif Toköz de katıldı.

Olaylar konuşuldu

Toplantıda 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında düzenlenecek tiyatro gösterileri ve çeşitli etkinliklerle ilgili fikirler masaya yatırıldı. Oldukça verimli geçen toplantı sona ererken, yapılacak etkinliklerle ilgili tiyatro ekipleriyle bir araya gelmeye devam edilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

ahmetlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu