Yaşam

5. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Bayramı Görkemli Bir Konserle Sona Erdi

5. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Bayramı’nın son gününde Ziynet Sali sahne aldı. Ünlü müzisyen, seslendirdiği müzikler ve sahne performansıyla vatandaşları heyecanlandırdı.

Bu yıl 3-6 Ağustos tarihlerinde kutlanan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Bayramı muhteşem bir gece ile final yaptı. Türk Dünyası Parkı’nda gerçekleştirilen etkinlikler yerli ve yabancı toplulukların yerel gösterileriyle renklenirken, Ahmet Şafak, Kıraç ve Ziynet Sali konserleri de Karamanlılara unutulmaz bir şölen yaşattı.

5. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Bayramı’nın son gününde Özbekistan Buhara Filarmoni Müzik ve Dans Topluluğu ile ünlü sanatçı Ziynet Sali sahne aldı. Konser öncesi halkı selamlayan Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, bayram için ilimize gelen Türk cumhuriyetlerinden konuklara ve şölene katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. Önder Kalaycı, belediye meclisinin düzenlediği orta düzey futbol turnuvasında dereceye giren takımlara da kupalarını takdim etti.

Gecenin sonunda sahne alan Ziynet Sali, bir buçuk saat boyunca söylediği müzikle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda atılan havai fişekler de gökyüzünde görsel şölen oluşturdu.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-iskilip.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu